TALEP FORMU

EFSANE KAMPANYA TARİHİ FIRSATTAN YARARLANMAK İÇİN FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.
perm_phone_msg 0 232 442 26 50
perm_phone_msg 0 850 520 26 50
settings_phone
BİZ SİZİ
ARAYALIM
Termoyapı | Baca Filtreleme  Sistemleri menu
ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLERİMİZ
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
GALERİ
İLETİŞİM
Baca Filtre
play_arrow Baca Filtre
radio_button_checked Baca Filtre
radio_button_checked Siklon Filtre
radio_button_checked Sulu Baca Filtresi
radio_button_checked Elektrostatik Baca Filtresi
radio_button_checked Islak Filtre Wet Scrubber Sistemleri
radio_button_checked Restoran, lokanta, Izgara Filtresi
radio_button_checked Toz Tutma Sistemi
radio_button_checked Jet Cap
radio_button_checked Tesisat
radio_button_checked Havalandırma Sistemleri
radio_button_checked Siyah DKP Saç Havalandırma Kanalı
radio_button_checked Hava Perdesi
radio_button_checked Denge Kabı
radio_button_checked Kollektör
radio_button_checked Bunker

local_phone
İLETİŞİM
0232 442 26 50
resim

BACA FİLTRESİ

  TERMOYAPI baca filtreleri binalarınızda kalorifer kazanından çıkan zehirli ya da çevreye zarar veren gazların, kurumların, ve diğer uçucu partiküllerin,  prüvizasyon yöntemiyle en az atıklı hale getirme yöntemidir. İhtiyacınız olan baca filtresi  binanıza fiziki şartlarına, kazan tipinize, yakıt cinsine ve filtre edilmek istenen partiküle göre Termoyapı Mühendislik ve proje departmanında hesaplanarak en uygun çözüm size tavsiye edilir.  

resim

TEKNİK ÖZELLİKLER

Sulu sistem & siklon fitre teknolojisi İs, kurum, kömür tozu, odun tozu vb. Partikülleri filtre eder Co,co2,so2 vb. Gazları filtre eder Kükürt ve bileşiklerini suda çözeltir Baca kokusunun yayılmasını önler Estetik görünümlü Kolay bakım & temizlik St 37 çelik, sıcak galvaniz daldırma, paslanmaz çelikten üretilir 2 yıl garantilidir.   Kullanım alanları Apartman bacaları Fırın bacaları Oteller Restoran Kalorifer sistemleri Fabrika bacaları Döküm ocakları

HAVA KİRLİLİĞİ NEDİR?

  Hava Kirliliği Nedir? Hava kirliliği, canlıların sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve/veya maddi zararlar meydana getiren havadaki yabancı maddelerin, normalin üzerinde miktar ve yoğunluğa ulaşmasıdır. Bir başka deyişle hava kirliliği; havada katı, sıvı ve gaz şeklindeki yabancı maddelerin insan sağlığına, canlı hayatına ve ekolojik dengeye zarar verecek miktar, yoğunluk ve sürede atmosferde bulunmasıdır. İnsanların çeşitli faaliyetleri sonucu meydana gelen üretim ve tüketim aktiviteleri sırasında ortaya çıkan atıklarla hava tabakası kirlenerek, yeryüzündeki canlı hayatı olumsuz yönde etkilenmektedir. Hava Kirliliğinin Etkileri Kirli hava, insanlarda solunum yolu hastalıklarının artmasına sebep olmaktadır. Örneğin; kurşunun kan hücrelerinin gelişmesini ve olgunlaşmasını engellediği, kanda ve idrarda birikerek sağlığı olumsuz yönde etkilediği, karbon monoksit (CO)'in ise, kandaki hemoglobin ile birleşerek oksijen taşınmasını aksattığı bilinmektedir. Bununla birlikte kükürt dioksit (SO2)'in, üst solunum yollarında keskin, boğucu ve tahriş edici etkileri vardır. Özellikle duman akciğerden alveollere kadar girerek olumsuz etki yapmaktadır. Ayrıca kükürt dioksit ve ozon bitkiler için zararlı olup; özellikle ozon, ürün kayıplarına sebep olmakta ve ormanlara zarar vermektedir. Sanayi, endüstri ve ısınmada kullanılan fosil yakıtlar ile ormanların tahribi ve arazi değişmesi sonucu, atmosferdeki karbondioksit miktarının %5 oranında arttığı tespit edilmiştir. Bunun ise küresel ısınmaya yol açabileceği öngörülmektedir.  

facebook'ta paylaş
twitter'da paylaş
whatsapp'da paylaş