TALEP FORMU

EFSANE KAMPANYA TARİHİ FIRSATTAN YARARLANMAK İÇİN FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.
perm_phone_msg 0 232 442 26 50
perm_phone_msg 0 850 520 26 50
settings_phone
BİZ SİZİ
ARAYALIM
Termoyapı | Baca Filtreleme  Sistemleri menu
ANASAYFA
KURUMSAL
FİLTRE SİSTEMLERİ
TESİSAT YARDIMCI ÜRÜNLER
HAVALANDIRMA
REFERANSLAR
GALERİ
İLETİŞİM
Havalandırma
play_arrow Havalandırma
radio_button_checked Havalandırma
radio_button_checked Aspiratör Fan

local_phone
İLETİŞİM
0232 442 26 50
resim

Kare Kanal

      Mukavemeti yüksek olduğu için genellikle havalandırma sistemlerinde kare-dikdörtgen kesitli havalandırma kanalları tercih edilir.Flanşlı birleştirme ile kolay montaj olanağı sağlayan hava kanalları sızdırmazlık konusunda da son derece verimlidir.      Havanın doğrusal iletiminde ana kanallar ve tali kanallar olarak yapılan havalandırma sistemlerinde gerekli tasarımlar yapıldıktan sonra istenilen çap ve değerlere göre istenilen konfor havalandırması sağlanmış olur.     Prizmatik kesitli havalandırma kanalları galvaniz sac,poliüratan yada paslanmaz sacdan üretilmektedir. Sistem prizmatik fitings elemanlarla tamamlanır.

resim

Sipro Kanal

  Spiro boru hava kanalı,kare hava kanalının uygun olmadığı alanlarda kullanılmaktadır.Mesela yağ sızıntısı olabilecek yatay kebap bacalarında kare havalandırma kanalı baca olarak pek uygun değildir.Yağ sızdırmasını önlemek spiro boru havalandırma kanallarında çok daha kolay ve kalıcı bir çözümdür.

resim

DKP Kanal

  Dkp hava kanalı 1 mm den 3 mm ye kadar standart bir şekilde üretilmektedir.Dkp hava kanalı ağır sanayi mutfaklarının egzost kısmında kullanılmaktadır.Yoğun mutfaklarda yağ oranları ve ısı oldukça yüksektir,bu ısıyı önlemek için dkp hava kanalı çevresine kaya yünü ile izole yapmak gerekmektedir

facebook'ta paylaş
twitter'da paylaş
whatsapp'da paylaş